2013-2014

Versmondóversenyek eredménye:

Név Görbeháza Polgár
Gólya István 5.a   I. hely
Rácz Emília 5.a III. hely II. hely
Szakácsi Noémi 5.a   Különdíj
Mátyók András 5.b   III. hely
Lakatos Alexandra 6.b II. hely Különdíj
Rontó Emília 6.c   I. hely
Varga Ildikó 6.c   III. hely
Illés Andrea 7.a III. hely II. hely
Jakab Klaudia 7.a   III. hely
Balogh Boglárka 8.a   I. hely

Helyesírási versenyek eredménye:

Név Területi helyesírási és nyelvhelyességi verseny, Hajdúnánás Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei fordulója, Debrecen Varázsceruza megyei helyesírási verseny, Nádudvar A nyelv egy szépen szóló muzsika Megyei helyesírási és nyelvhelyességi verseny, Debrecen
Gólya István 5.a       III. hely
Papp Gergő 5.b III. hely      
Vitányi Klaudia 6.a II. hely XIV. hely IV. hely III. hely
Képes Hedvig 8.c IV. hely     IX. hely
Kovács Zsolt 8.b       IX. hely

“Kell egy jó könyv!” olvasó verseny helyezettjei:

Csohán Klaudia, Sándor Viktória, Varga Ildikó 6. c osztályos tanulók
a tankerületi versenyen 9. helyezést értek el.

Felkészítő: Petrikné Sereg Ildikó

Az alsó tagozaton megrendezett versmondó verseny helyezettjei:

2.évfolyam

I. Lukács Gerda 1.d Felkészítő: Farkas Zoltánné
Balogh Krisztián 1.c Felkészítő: Tóthné Rente Ildikó
II. Görömbei Mira 1.b Felkészítő: Mecseiné Gulyás Erika
Galuska Fruzsina 1.b Felkészítő: Mecseiné Gulyás Erika
III. Tóth Róbert 1.a Felkészítő: Kun Tiborné
Szilvási Luca 1.c Felkészítő: Tóthné Rente Ildikó

A szépolvasó verseny helyezettjei:

2.évfolyam

I. Uzonyi Viktória 2.a Felkészítő: Tóth Istvánné
II. Balogh Hanna 2.a Felkészítő: Tóth Istvánné
III. Szabó Enikő 2.a Felkészítő: Tóth Istvánné
Siroki Viktória Ildikó 2.c Felkészítő: Elek Krisztina

3.évfolyam

I. Vámosi Tibor 3.a Felkészítő: Hamar Józsefné
II. Kiss Barnabás 3.b Felkészítő: Ilyés Lajosné
III. Pálnok Orsolya 3.a Felkészítő: Hamar Józsefné
Horváth Bálint 3.a Felkészítő: Hamar Józsefné

4.évfolyam

I. Lovász Evelin 4.c Felkészítő: Csernikné Nagy Krisztina
Kondás Tímea 4.c Felkészítő: Csernikné Nagy Krisztina
II. Kovács Viktória 4.a Felkészítő: Vitányiné Struba Rita
Kapus Réka 4.c Felkészítő: Csernikné Nagy Krisztina
III. Molnár Petra 4.c Felkészítő: Csernikné Nagy Krisztina
Kincses Máté 4.a Felkészítő: Vitányiné Struba Rita

Hajdúnánáson a Regionális Informatika Verseny:

Bujdos Attila 6.b osztályos tanuló
III. helyezést

Nagy Martin 6.a osztályos tanuló
VI. helyezést ért el.

Felkészítőjük: Nagy Attila

Debrecenben a “Benedek Napok” megyei vers- és prózamondó verseny:

3-4. osztályos korcsoportban

Lovász Evelin 4.c osztályos tanuló

II. helyezést ért el.

Felkészítője: Csernikné Nagy Krisztina

Vers – és prózamondó verseny iskolai fordulójának eredményei:
1. évfolyam
I.helyezett: Görömbei Míra 1.b
Eredményesen szerepelt: Tóth Eszter 1.b
Galuska Fruzsina 1.b
Papp Bettina 1.b

Felkészítőjük: Mecseiné Gulyás Erika

2.évfolyam
I.helyezett: Pöstényi Emília 2.a
II.helyezett: Pákh Lívia 2.a
Eredményesen szerepelt: Szabó Enikő 2.a
Balogh Hanna 2.a
Asztalos Barbara 2.a

Felkészítőjük: Tóth Istvánné

4. évfolyam
I. helyezett: Lovász Evelin 4.c
Ásztai Bence 4.c
Molnár Petra 4.c

Felkészítőjük: Csernikné Nagy Krisztina

II. helyezett: Kovács Csilla 4.a
Eredményesen szerepelt:
Kovács Viktória 4.a

Felkészítőjük: Vitányiné Struba Rita

Kártik Fanni 4.b
Felkészítője: Ducsainé Juhász Erzsébet

A Zrínyi Ilona országos matematika verseny iskolai fordulójának eredményei:

3. évfolyam
I.helyezett: Vámosi Tibor Flórián 3.a
I.helyezett: Horváth Bálint 3.a
Kovács Dániel 3.a

Felkészítőjük: Törökné Seres Zsuzsa

4.évfolyam
I.helyezett: Kondás Tímea 4.c Felkészítője: Zsipi Gyuláné
II.helyezett: Oszlánszki Milán 4.b Felkészítője: Harangi Mária
III.helyezett: Gyüge Vanda 4.c Felkészítője: Zsipi Gyuláné

5. évfolyam
I. helyezett: Szakácsi Noémi 5.a Felkészítője: Szabóné Bacskai Zsuzsa
II. helyezett: Gulyás Bálint 5.b Felkészítője: Schattmann Ádámné
III.helyezett: Gólya István 5.a Felkészítője: Szabóné Bacskai Zsuzsa
Teslér Bence 5.b Felkészítője: Schattmann Ádámné

6. évfolyam
I.helyezett: Nagy Martin 6.a
II.helyezett: Vitányi Klaudia 6.a
III.helyezett: Pálnok Olivér 6.a Felkészítőjük: Schattmann Ádámné

7. évfolyam
I.helyezett: Szabó Erzsébet 7.b
II.helyezett: Bodnár András 7.b Felkészítőjük: Schattmann Ádámné

8. évfolyam
I.helyezett: Kovács Zsolt 8.b Felkészítője: Kovácsné Ujvári Ilona
II.helyezett: Horváth Zoltán 8.c Felkészítője: Szabóné Bacskai Zsuzsa
III.helyezett: Takács Eszter 8.a Felkészítője: Kovácsné Ujvári Ilona