Régebbi versenyeredmények

Természetismeret- és környezetvédelmi megyei verseny

– Horváth Boglárka
– Pallagi Frida
– Sereg Kamilla 3.b osztályos tanulók
VI. helyezést értek el.
Felkészítő nevelőjük: Mecseiné Gulyás Erika

A csapat tagjai:

– Gyüge Vanda 2.c
– Gulyás Enikő 2.c
– Ásztai Bence 2.c
– Lovász Evelin 2.c
– Molnár Petra 2.c
– Szakács Enikő 2.c
– Vitos Zsófia 2.c
– Kovács Csilla 2.a
– Németh Noémi 3.a
– Horváth Boglárka 3.b
– Izsvák Réka 3.b
– Rontó Emília 4.c
– Varga Ildikó 4.c
– Sándor Viktória 4.c
Felkészítő: Dr. Szrogh Vivien

A csapat tagjai:

– Répási Márk 8.c
– Kóti Norbert 8.a
– Kovács Zsolt 6.b
– Ignáth Imre 5.b
– Vámosi Bence 5.b
Gyakorlati felkészítő: Bodnár Sándor

A csapat tagjai:

– Budinszky Petra 8.a
– Erdei Virág 8.a
– Heinrich Zsófia 7.d
Felkészítő tanáruk: Komlósné Oláh Mária

 

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny megyei fordulója

Petrik Noémi 8.a osztályos tanuló
II. helyezést ért el.
Elkészítő tanára: Petrikné Sereg Ildikó

 

Balmazújvárosban megrendezett Megyei Tornaverseny
II. helyezést értek el:
– Budinszky Petra 8.a
– Erdei Virág 8.a
– Heinrich Zsófia 7.d
– Lovász Orsolya 5.c
– Balogh Boglárka 6.a
Felkészítő tanáruk: Komlósné Oláh Mária

 

Kinizsi Pál megyei vers- és prózamondó verseny

III. helyezést ért el:
Lovász Evelin 2.c osztályos tanuló
Felkészítő nevelője: Tóthné Rente Ildikó

 

Az “ARANYTOLL” Megyei Helyesíró Verseny

VII. helyezést ért el:
– Oláh Zsuzsa 5.c osztályos tanuló
Felkészítő tanára: Deák Ferencné
V. helyezést ért el:
– Kovács Zsolt 6.b osztályos tanuló
Felkészítő tanára: Császárné Kovács Katalin
IV. helyezést ért el:
– Petrik Noémi 8.a osztályos tanuló
Felkészítő tanára: Petrikné Sereg Ildikó

 

“A nyelv egy szépen szóló muzsika” elnevezésű megyei nyelvhelyességi versenyt Debrecenben rendezték meg, ide iskolánkból évfolyamonként egy-egy tanulót neveztünk be

Esenczki Fanni 5.b XII. helyezés Felkészítő tanára: Császárné Kovács Katalin
Képes Hedvig 6.c V. helyezés Felkészítő tanára: Fehérné Gáll Gabriella
Kovács Kristóf 7.d XVII. helyezés Felkészítő tanára: Petrikné Sereg Ildikó
Simon Zsófia 8.a VII. helyezés Felkészítő tanára: Petrikné Sereg Ildikó

 

A Herman Ottó Országos Biológia Verseny megyei fordulója

Erdei Virág 8.a osztályos tanuló
VI. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Komlósné Oláh Mária

 

A XX. VARÁZSCERUZA megyei helyesíró verseny

– Gólya István 3.a osztályos tanuló
V. helyezést ért el.
Felkészítő nevelő: Kun Tiborné

– Vitányi Klaudia 4.a osztályos tanuló
IV. helyezést ért el.
Felkészítő nevelő: Tóth Istvánné

 

A Kistérségi Versmondó Verseny helyezettjei

5. évfolyam
– Ignáth Imre 5.b Felkészítő tanár: Schattmann Ádámné
– Bodnár András 5.b Felkészítő tanár: Schattmann Ádámné
– Nagy Dániel 5.c Felkészítő tanár: Szabóné Bacskai Zsuzsa

II. korcsoport 1-2. évfolyam

I. Rontó Szabolcs 2.c
II. Lovász Evelin 2.c
III. Molnár Petra 2.c
Felkészítő nevelőjük: Tóthné Rente Ildikó

Különdíjat kapott Vámosi Tibor 1.a Felkészítő nevelő: Hamar Józsefné
Jutalom díj Gulyás Enikő 2.c Felkészítő nevelő: Tóthné Rente Ildikó
Jutalom díj Kovács Viktória 2.a Felkészítő nevelő: Ujhelyi Judit

III. korcsoport 3-4. évfolyam

I. Lakatos Alexandra 4.b Felkészítő nevelő: Lukácsné Győrfi Lilla
II. Rontó Emília 4.c Felkészítő nevelő: Elek Krisztina
III. Németh Noémi 3.a Felkészítő nevelő: Kun Tiborné

Különdíjat kapott Varga Ildikó 4.c Felkészítő nevelő: Elek Krisztina
Különdíjat kapott Hornyák Kinga 3.a Felkészítő nevelő: Kun Tiborné

IV. korcsoport 5-6. évfolyam

I. Esenczki Fanni 5.b Felkészítő tanár: Császárné Kovács Katalin
II Esenczki Ádám 6.c Felkészítő tanár: Fehérné Gáll Gabriella
III. Gólya Alexandra 6.a Felkészítő tanár: Császárné Kovács Katalin

Különdíjat kapott Rontó Béla 5.b Felkészítő tanár: Császárné Kovács Katalin
Különdíjat kapott Képes Hedvig 6.c Felkészítő tanár: Fehérné Gáll Gabriella

V. korcsoport 7-8.osztály

I. Esenczki Fruzsina 8.c
II. Rontó Vivien 8.b

Különdíjat kapott Máró Timea 8.c
Felkészítő tanáruk: Petrikné Sereg Ildikó

 

A Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny legeredményesebb tanulói

2. évfolyam
– Kondás Tímea 2.c Felkészítője: Zsipi Gyuláné
– Izsvák Martin 2.b Felkészítője: Károlyi Attiláné
– Molnár Petra 2.c Felkészítője: Zsipi Gyuláné

3. évfolyam
– Gulyás Bálint 3.b Felkészítője: Mecseiné Gulyás Erika
– Péntek Tímea 3.d Felkészítője: Pozsa Dóra
– Teslér Bence 3.b Felkészítője: Mecseiné Gulyás Erika

4. évfolyam
– Nagy Martin 4.a Felkészítője: Létray Judit
– Bujdos Attila 4.b Felkészítője: Létray Judit
– Pálnok Olivér 4.a Felkészítője: Létray Judit

5. évfolyam
– Ignáth Imre 5.b Felkészítő tanár: Schattmann Ádámné
– Bodnár András 5.b Felkészítő tanár: Schattmann Ádámné
– Nagy Dániel 5.c Felkészítő tanár: Szabóné Bacskai Zsuzsa

6. évfolyam
– Horváth Zoltán 6.c Felkészítő tanár: Gál Jánosné
– Kovács Zsolt 6.b Felkészítő tanár: Kovácsné Ujvári Ilona
– Gólya Alexandra 6.a Felkészítő tanár: Kovácsné Ujvári Ilona

7. évfolyam
– Lukács Ervin 7.a Felkészítő tanár: Szabóné Bacskai Zsuzsa
– Takács Enikő 7.d Felkészítő tanár: Schattmann Ádámné
– Heinrich Zsófia 7.d Felkészítő tanár: Schattmann Ádámné

8. évfolyam
– Erdei Virág 8.a
– Esenczki Fruzsina 8.a
– Petrik Noémi 8.a
Felkészítő tanáruk: Szabó Bertalan

 

A Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei fordulójában a legeredményesebb tanulók

3. évfolyam
– Zsólyomi Klaudia 3.d Felkészítője: Pozsa Dóra
– Pozsgai Martin 3.d Felkészítője: Pozsa Dóra
– Gólya István 3.a Felkészítője: Kun Tibor

4.évfolyam
– Vitányi Klaudia 4.a Felkészítője: Létray Judit
– Bujdos Attila 4.b Felkészítője: Létray Judit
– Nagy Martin 4.a Felkészítője: Létray Judit

5. évfolyam
– Csohány László 5.c Felkészítő tanár: Szabóné Bacskai Zsuzsa
– Teslér Milán 5.a Felkészítő tanár: Kovácsné Ujvári Ilona
– Bodnár András 5.b Felkészítő tanár: Schattmann Ádámné

6. évfolyam
– Kovács Zsolt 6.b Felkészítő tanár: Kovácsné Ujvári Ilona
– Horváth Zoltán 6.c Felkészítő tanár: Gál Jánosné
– Molnár Viktor 6.c Felkészítő tanár: Gál Jánosné

7. évfolyam
– Lukács Ervin 7.a Felkészítő tanár: Szabóné Bacskai Zsuzsa
– Takács Enikő 7.d Felkészítő tanár: Schattmann Ádámné
– Heinrich Zsófia 7.d Felkészítő tanár: Schattmann Ádámné

8. évfolyam
– Erdei Virág 8.a
– Esenczki Fruzsina 8.c

 

A Zrínyi Ilona Matematika Verseny iskolai fordulójában elért eredmények

5.évfolyam
1. Teslér Milán 5.a Felkészítő tanár: Kovácsné Ujvári Ilona
2. Csohány László 5.c Felkészítő tanár: Szabóné Bacskai Zsuzsa
3. Bodnár András 5.b Felkészítő tanár: Kovácsné Ujvári Ilona

6. évfolyam
1. Kovács Zsolt 6.b
2. Bacskai Ádám 6.a
3. Takács Eszter 6.a
Felkészítő tanáruk: Kovácsné Ujvári Ilona

7. évfolyam
1-2. Heinrich Zsófia 7.d Felkészítő tanár: Schattmann Ádámné
Lukács Ervin 7.a Felkészítő tanár: Szabóné Bacskai Zsuzsa
3.Takács Enikő 7.d Felkészítő tanár: Schattmann Ádámné

8. évfolyam
1. Erdei Virág 8.a
2. Esenczki Fruzsina 8.c
Felkészítő tanáruk: Szabó Bertalan

 

A “Hunyadi – család” megyei mesemondó versenyen külön helyezést ért el

Lovász Evelin 2.c osztályos tanuló
II. helyezést ért el.
Felkészítő: Tóthné Rente Ildikó
A megyei versenyeken elért szép eredményekhez gratulálunk a tanulóknak és felkészítő nevelőiknek.

 

A “Benedek napok” alkalmából megrendezett megyei Meseolvasó versenyen

Lovász Evelin 2.c osztályos tanuló
II. helyezést ért el.
Felkészítő: Tóthné Rente Ildikó

Hornyák Kinga 3.a osztályos tanuló
II. helyezést ért el.

Felkészítő: Kun Tiborné

 

Simonyi Zsigmond Országos Helyesírási Verseny iskolai fordulója

5. évfolyam
1. Oláh Zsuzsa 5.c
2. Lovász Orsolya 5.c
3. Illés Andrea 5.a

6. évfolyam
1. Kovács Zsolt 6.b
2. Képes Hedvig 6.c
3. Gólya Alexandra
3. Horváth Zoltán 6.c

7. évfolyam
1. Kovács Kristóf 7.d
2. Takács Enikő 7.d
3. Bolgár Dóra 7.a
3. Mecsei Dóra 7.d

8. évfolyam
1. 1. Petrik Noémi 8.a
2. 2. Simon Zsófia 8.a
3. 3. Magyari Dóra 8.a
Felkészítő tanáruk: Császárné Kovács Katalin, Deák Ferencné, Fehérné Gáll Gabriella, Petrikné Sereg Ildikó
A megyei fordulóba Petrik Noémi 8.a osztályos tanuló jutott tovább.

 

Herman Ottó Országos Biológia Verseny iskolai fordulója

1. Erdei Virág 8.a
2. Kovács Éva 7.d
3. Máró Tímea 8.c
Felkészítő tanáruk: Komlósné Oláh Mária
A megyei döntőben Erdei Virág 8.a osztályos tanuló képviseli intézményünket.

 

Teleki Pál Országos Földrajz- földtan Verseny iskolai fordulója

1. Rente Zsolt 7.c
2. Tunyi Mária 7.a
3. Galuska Béla 7.c
Felkészítő tanáruk: Pető Erika

 

Hevesy György Országos Kémia Verseny iskolai fordulója

7. évfolyam
1. Lukács Ervin 7.a
2. Rente Zsolt 7.c
3. Kovács Kristóf 7.d

8. évfolyam
1. Erdei Virág 8.a
2. Simon Zsófia 8.a
3. Petrik Noémi 8.a
Felkészítő tanáruk: Szabó Bertalan
A legjobb eredményt elért Erdei Virág 8.a, Simon Zsófia 8.a és Lukács Ervin 7.a osztályos tanulók dolgozata továbbküldésre került.

 

A “Varázsceruza” megyei helyesírási és nyelvhelyességi versenyen az iskolai 1. és 2. forduló összesített eredménye alapján iskolánkat képviseli:

3. évfolyam
1. Gólya István 3.aFelkészítő: Kun Tiborné
2. Papp Gergő 3.bFelkészítő: Vámosi Antalné

4. évfolyam
1. Vitányi Klaudia 4.aFelkészítő: Tóth Istvánné
2. Bukta Napsugár 4.cFelkészítő: Elek Krisztina

 

A “Kinizsi napok” megyei vers- és prózamondó versenyre továbbjutott tanulóink:

Lovász Evelin 2.cFelkészítő: Tóthné Rente Ildikó
Gólya István 3.aFelkészítő: Kun Tiborné
Bukta Napsugár 4.cFelkészítő: Elek Krisztina

 

Iskolai fordulóban elért versenyeredmények – Szépolvasó verseny

2. évfolyam
I. helyezett Molnár Petra 2.c
II. helyezett Kapus Réka 2.c
III. helyezett Kincses Máté 2.a
III. helyezett Ládi Gabriella 2.c

3. évfolyam
I. helyezett Sereg Kamilla 3.b
II. helyezett Gólya István 3.a
III. helyezett Juhász Pál 3.d
III. helyezett Papp Gergő 3.b

4. évfolyam
I. helyezett Vitányi Klaudia 4.a
II. helyezett Mecsei Zsaklin 4.a
III. helyezett Fehér Petra 4.b
III. helyezett Farkas Krisztina 4.c

 

Iskolai fordulóban elért versenyeredmények – Versmondó verseny

1. évfolyam
I. helyezett Vámosi Tibor Flórián 1.a
II. helyezett Tuza Zsófia 1.a
III. helyezett Mohácsi Alexa 1.b

 

Iskolai fordulóban elért versenyeredmények – Zrínyi Ilona matematika verseny

3. évfolyam
I. helyezett Gólya István 3.a Felkészítője: Kun Tibor
II. helyezett Baráth Vanda 3.d Felkészítője: Pozsa Dóra
II. helyezett Teslér Bence 3.b Felkészítője: Mecseiné Gulyás Erika
III. helyezett Papp Gergő 3.b Felkészítője: Mecseiné Gulyás Erika

4. évfolyam
I. helyezett Bujdos Attila 4.b
II. helyezett Vitányi Klaudia 4.a
III. helyezett Nagy Martin 4.a
Felkészítő nevelőjük: Létray Judit

 

Iskolai fordulóban elért versenyeredmények – Meseolvasó verseny

I. helyezett Lovász Evelin 2.c Felkészítője: Tóthné Rente Ildikó
I. helyezett Hornyák Kinga 3.a Felkészítője: Kun Tiborné
I. helyezett Vitányi Klaudia 4.a Felkészítője: Tóth Istvánné
A tanulók a megyei fordulóban képviselik intézményünket.

 

A “Nyelvöltögető” megyei játékos nyelvi vetélkedőn

5-6. évfolyam
– Esenczki Fanni 5.b
– Kovács Zsolt 6.b osztályos tanulók
III. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Császárné Kovács Katalin

– Lovász Orsolya 5.c
– Képes Hedvig 6.c osztályos tanulók
VII. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Deák Ferencné és Fehérné Gáll Gabriella

7-8. évfolyam
– Takács Enikő 7.d
– Erdei Virág 8.a osztályos tanulók
III. helyezést
– Kovács Kristóf 7.d
– Petrik Noémi 8.a osztályos tanulók
X. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Petrikné Sereg Ildikó